DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

DOSTAWA

Produkty zamówione na sklepie WaxyPack są wysyłane od poniedziałku do piątku. Wszystkie zamówienia wysyłane są z Polski.
Większość przesyłek krajowych dociera do odbiorcy w ciągu 4-5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za towar. Czasami jednak ten czas może się wydłużyć do maksymalnie 10 dni roboczych. Jeśli paczka nie dotrze po 10 dniach roboczych prosimy o kontakt.
Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem:

POCZTA POLSKA PRIORYTET
13 ZŁ 5 ZŁ
UBEZPIECZONA WYSYŁKA PRIORYTETOWA
13 ZŁ
logo dpd
KURIER DPD
15 ZŁ
logo inpost
kurier INPOST
15 ZŁ
Zamówienia o wartości powyżej 150 PLN są wysyłane bezpłatnie.

WaxyPack nie ponosi odpowiedzialności za dodatkowe koszty wysyłki, jeśli paczka zostanie zwrócona do naszej siedziby z powodu błędu adresu, nieobecności klienta lub odmowy przyjęcia paczki. Jeśli adres musi zostać zmieniony po złożeniu zamówienia, poinformuj nas jak najszybciej. Dołożymy wszelkich starań, aby wprowadzić niezbędne zmiany, ale nie ponosimy odpowiedzialności za paczki, które już zostały wysłane.

Czasami informacje od przewoźnika wskazują, że paczka została dostarczona, ale nie możesz jej znaleźć. Przed skontaktowaniem się z nami poświęć chwilę na rozważenie następujących kwestii:

  1. Sprawdź skrzynkę pocztową, wszystkie drzwi, ganek. Skontaktuj się ze współlokatorami oraz sąsiadami, ponieważ paczkę pod Twoją nieobecność mogła odebrać inna osoba.
  2. Skontaktuj się z infolinią przewoźnika, którego wybrałeś. Czasami paczki są przypadkowo skanowane jako dostarczone, podczas gdy w rzeczywistości zostały zwrócone na pocztę z powodu problemu z dostawą.

Zamówienia hurtowe oraz wielkogabarytowe podlegają indywidualnej wycenie. Jeśli jesteś zainteresowany większym zamówieniem skontaktuj się z nami poprzez formularz.

DOSTAWA ZA GRANICĘ

Wszystkie produkty zamówione na sklepie WaxyPack są wysyłane bezpośrednio z Polski. Realizujemy dostawę na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej. Informacje o śledzeniu są dostarczane bezpośrednio od przewoźnika w momencie wysyłki.
Większość przesyłek międzynarodowych dociera w ciągu 7-15 dni roboczych, ale czasami może to potrwać miesiąc lub dłużej, w zależności od wielu czynników niezależnych od nas.
Zamówienia międzynarodowe wysyłane są za pośrednictwem:

logo dpd
KURIER DPD
$15 / 15€ / 60 zł

PŁATNOŚĆ

Wybierz swój ulubiony sposób płatności, spośród aż 4 dostępnych:

logo przelewy24
Przelewy24
przelew bankowy ikona
Przelew bankowy

Wszystkie produkty zamówione na sklepie WaxyPack powinny zostać opłacone w ciągu 2 dni roboczych.